Skip to content

Categories:

Troojalane Trojan.Win32.Buzu

Kui arvuti on nakatunud, siis saadab kohe kirju kõigile, kelle kontakt on arvutis olemas, et ikka sõna leviks.  Netstat’iga saab vaadata, mis ühendused on püsti võetud teiste meiliserveritega, kuhu meili saadetakse. Troojalane teeb endale Windows Firewallis lubava reegli..

F-Secure ei suutnud tuvastada (30.07.2010). Väljajuurimiseks võib kasutada head Venemaa tootja Dr.Web poolt loodud antiviirust CureIt – http://www.freedrweb.com/cureit/.   Kodukasutajale on see programm tasuta. Ettevõtetele pakutakse väga paindlikku hinnastamist – alates 1 päevast 😉 kuni 30-päevani. Ühe masina tulekahju kustutatmiseks üheks päevaks maksab pool eurot (0,5 €), mis on väga hea hind :).  30 päevane litsents maksab ühele tööjaamale kolm eurot (3 €). Veebipõhine maksmisviis töötab kiirelt ja mugavalt.

Link: http://www.freedrweb.com/cureit/ http://www.plixer.com/blog/general/sending-the-trojanwin32buzus-virus-via-e-card-greetings/ http://www.xp-vista.com/spyware-removal/you%E2%80%99ve-received-a-hallmark-e-card-email-virus-removal-instructions?cp=1

Posted in Windows.


0 Responses

Stay in touch with the conversation, subscribe to the RSS feed for comments on this post.Some HTML is OK

or, reply to this post via trackback.


Refresh